top of page

ט"ו באב


ועוד רז אחד לך אתוודה נפשי נשרפה בלהבה אומרים אהבה יש בעולם מה זאת אהבה...


אהבה נמצאת תמיד בראש מעיינינו – אנחנו כמהים לאהבה, מרגישים שאין לנו מספיק ממנה, לא מרוצים מהאהבה שלנו, מוטרדים או אפילו מדוכאים מנושא זה. גם כשהיא קיימת היא אינה מסירה דאגה מלבנו. כשאנו אוהבים, אנו דואגים לאהובינו - בני/ות זוגנו, הורינו, ילדינו, אחינו וחברינו. אנחנו יוצרים סבל ומשחזרים אותו עוד ועוד.


האנשים שאנו בוחרים הם מראות בחיינו. כל אחת מהן היא מראה בזווית אחרת. כל אחת מהן צריכה להראות לנו אזורים בתוכנו שאנו צריכים לפגוש את עצמנו.

כאשר אני במודעות אני מבינה שאני יצרתי את האחר, כדי לפתח בתוכי ומתוכי את כל מה שחסר לי. כדי לאהוב את מה שאני יוצרת, אני חייבת להבין שאין טוב ורע ואין חיובי ושלילי.


אף אחד לא יוצר במקומי את מה שאני רואה, פוגשת וחווה, אלא כולם מהווים מראות שמראות לי מה חסר אצלי - איפה אין בתוכי חופש, איפה אין מודעות, איפה אין שמחה, איפה אין אהבה.

ככל שנבין וניישם את זה ובמיוחד עכשיו בט"ו באב שהשנה הוא עצמתי במיוחד, אנחנו נלמד לאהוב את מה שאנחנו יוצרים, נתקן את התלות בתוכנו. אנחנו פחות נחפש בחוץ אנשים שיאהבו אותנו, שיוציאו אותנו מהסבל שלנו ושאתם נרגיש שלמים.


ככל שנתעורר ונהיה במודעות, כך נאהב יותר את מה שאנחנו יוצרים ונרגיש שלמים ואהובים.


ט"ו באב ביהדות:

ט"וּ באב מצוין ביהדות כמועד בסימן פיוס ונחמה בעם ישראל. המשנה במסכת תענית מתארת את ט"ו באב בימי קדם כיום שבו בנות ירושלים היו לובשות בגדי לבן שאולים, כדי שלא לבייש את מי שאין לה בגד, ויוצאות לרקוד בכרמים כדי למצוא שידוך.


*הירח המלא באמצע חודש אוגוסט כולל צמידות נדירה בין השמש לנגה, היבט רומנטי ויצירתי מאוד

(סנכרון אנרגטי מדהים)


ט"ו באב בפן הרוחני:

ט"ו באב הוא יום עצמתי, חשוב וגבוה והשנה עוד יותר.


ביום זה אנחנו יכולים:

∞ לשדרג את המוּדעות שלנו ולתקן את האהבה בתוכנו. ∞ להתחיל חוזה אחר עם עצמנו ∞ לחוות את האני העליון שלנו בכל ממדי החומר ∞ למלא את החומר באנרגיות גבוהות של אור ולחיות בחופש ובאהבה


בשנה זו, היכולת לצמוח מיום זה עצומה ביותר.

בט"ו באב בכל שנה מתקיים פוטנציאל לתקן ולשנות את האהבה בתוכנו ולהתכוונן לנשמה המשלימה שמיועדת לנו והשנה במיוחד.


בט"ו באב מתקיים תהליך של חילופי אנרגיות רוחניות נשמתיות עם הנשמה המשלימה שמולנו. הנשמה המולית (המשלים/מה) הפוכה בזכרי והנקבי בתוכה. אם אנחנו כבר בזוגיות עם נשמה זו, הזוגיות תתחזק ותתעצם ואם לא אנחנו נתכוונן ונמשוך אותה אלינו.


✨💫✨ככל שנעשה תיקון בתוכנו בנושא האהבה ונאהב את מה שאנחנו יוצרים, כך ניצור תהודה לאהבה שלנו וניצור לפגוש משלים/מה מולי לאהבה, וניצור תהודה כפולה של אהבה ממנו/ה✨💫✨


מצרפת לינק למדיטציה לסליחה וחיבור לחמלה בהנחייתי: https://youtu.be/FetUu9UZlLo


ממליצה לכם לתרגל אותה הערב ובימים הקרובים, לנקות את הלב והגוף ממטענים ישנים ולפנות מקום לאנרגיית האהבה החדשה שמוכנה ורוצה להיכנס ולמלא אתכם באהבה ללא תנאי,. היו במוכנות לזמן ולמשוך את הנשמה המתאימה שיחד תיצרו תהודה גדולה של אהבה. וכך הוא!


אשמח אם תשתפו אותי ותכתבו כאן איך היה לכם.


יחד נלך בשבילי הרוח וניצור חופש ואהבה


חג אהבה שמח אהובים באשר אתם בהודיה לבריאה 🧘‍♀️💙💜🧡🧘‍♂️ איריס

9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

האגו

Commentaires


bottom of page